Головна » » Тернопільська ОДА
19.07.49

Тернопільська ОДА

Тернопільська ОДА
Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль-21, вул.М.Грушевського,8,   факс  43-23-73
   ПІПТелефон 
Керівництво обласної державної адміністрації
Хоптян Валентин Антонович52-07-88
Головач Микола Йосифович52-91-11
ГОЧ Петро Володимирович52-25-32
Гецько Василь Володимирович52-26-61
Желіховський Юрій Васильович52-30-61


Патронатна служба
ОЛЕКСИШИН Володимир Іванович52-67-37
БІЛИК Оксана Ярославівна52-07-88
ЛЕСЮК Павло Михайлович52-30-01
КІНДЯК Зоряна Ростиславівна52-07-88
МАЛЯРИК Ігор Володимирович43-03-57
СТЕЦЬ Тетяна Петрівна52-07-88
ІВАСЕНКО Любов Іванівна52-07-88
АДАМСЬКИЙ Ярослав Валентинович52-07-88
БЕРНАДИН Любомир Андрійович52-07-88
БУКОВСЬКИЙ Віктор Дмитрович52-07-88
Сектор прес-служби  (ел.пошта: zmi@te.gov.ua)
 52-07-05
БОДНАР Марія Ігорівна52-06-29
Відділ забезпечення діяльності керівництва
ГУК Володимир Михайлович52-21-35
КОРОЛЬ ОксанаОлександрівна52-34-15
ПЕТРУК Володимир Васильович52-25-28
КОВАЛЕНКО Володимир Васильович52-34-67
НАГУЛЯК Петро Федорович52-34-67
БЕЛОШИЦЬКИЙ Руслан Анатолійович52-32-59
ХАЛУПНЯК Наталія Ярославівна52-91-11
ГОРПИНЮК Наталія Петрівна52-25-32
Сектор протокольних заходів
ШИМАШИС Майя Сигизмундівна52-34-84
БЕСЯДА Іван Михайлович52-01-17
Організаційний відділ

БЕСПОПОВЦЕВА Світлана Теодозіївна

52-72-52

ЯКИМІВ Мирослав Михайлович

52-05-51

МАНДЗЮК Леонід Юрійович

52-14-96

МИРОНЯК Ольга Іванівна

52-25-68

СИСАН Ліна Станіславівна

52-24-83

ОБІЗЮК Людмила Павлівна

52-24-83

САВИЧ Ростислав Степанович

52-33-14

 

52-30-63

ЗАРІЦЬКИЙ Анатолій Іванович

52-52-85

ВИСОЦЬКИЙ Зеновій Якимович

52-30-88

ГРИГОР”ЄВ Михайло Вікторович

52-31-83

ВОВК Ольга Богданівна

52-33-27

Загальний відділ

МУЯССАРОВА Неоніла Василівна

52-34-78

ЛИЦАР Іванна Іллівна

52-27-20

БОБРІВЕЦЬ Ніна Василівна

52-01-33

ЧИРКА Тамара Петрівна

52-33-51

ПАРТИКА Наталія Романівна

52-33-51

СТЕЦЕНКО Наталія Євгенівна

52-33-51

БЕНДЗАР Віра Йосипівна52-08-04

БУКОВСЬКА Світлана Іванівна

52-08-04

РУСИН Світлана Йосипівна

52-08-04

НАКОНЕЧНИЙ Роман Іванович52-08-04

СИРОТЮК Ганна Василівна

52-33-56

ХАБУРСЬКА Галина Михайлівна

52-26-67

МАЦЬКІВ Надія Богданівна

52-26-67

Сектор  контролю

МІРОШНИК Леонід Кузьмич

52-07-67

ХРИСТІЯН Людмила Романівна

52-31-91

ШТУНДЕР Мирослав Федорович

52-31-91

САВКІВ Микола Степанович

52-30-74

Юридичний відділ

ІЩУК Віталій Петрович

52-31-41

БАРАНЮК Андрій Зіновійович

52-01-11

СТЕФАНІВ Ігор Іванович52-01-19
ШКУРАТ Олександр Прокопович52-32-66
КАЛИНЯК Сергій Васильович52-32-66

Відділ кадрової роботи

ПЕТРУК Володимир Васильович

52-22-89

БІРКОВА Олександра Тадеївна

52-05-60

ДОВБНЯ Галина Володимирівна

52-05-60

ГНІДА Наталія Степанівна

52-32-71

ДЕМБОРИНСЬКА Ірина Мирославівна

52-32-71

МАСЛЯК Галина Йосипівна

52-27-00

Сектор взаємодії з правоохоронними органами  

 ДОВГИЙ Борис Ярославович

52-01-81

ТИЧИНСЬКИЙ Олег Володимирович

52-32-82

ДУБЧАК Петро Іванович

52-25-76

Сектор мобілізаційної роботи

БЕЗКОРОВАЙНИЙ Анатолій Пантелійович52-08-77

МУЩЕНКО Сергій Миколайович

52-08-77

Сектор оборонної роботи

ТАБАЧУК Олександр Олександрович 52-31-53
МІЩЕНКО Олег Михайлович 52-31-53

Сектор режимно-секретної роботи

МАРУЩАК Орест Михайлович

52-34-70

ІЩЕНКО Сергій Миколайович

52-34-70

СІЧКАР Сергій Борисович

52-34-70

Відділ роботи із зверненнями громадян

КОПАЧУК Ігор Степанович

52-25-82

КІНДЖИБАЛА Надія Семенівна

52-01-43

ГОЛИК Оксана Григорівна

52-01-43

ПОДСАДНЮК Галина Степанівна

52-26-97

ГАЛАЙЧУК Валентина Платонівна

52-26-97

СУХ Людмила Вікторівна

52-26-97

КАЗМІРУК Юлія Іванівна52-30-61

Сектор інформаційно-комп”ютерного забезпечення

ВОЗНЯК Володимир Степанович

52-05-71

ГОРБЕНКО Олександр Григорович

52-26-33

КРИВА Ольга Миколаївна

52-26-33

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців

ЖОВТЮК Василь Ярославович

52-28-38

БОЙКО Ігор Романович

52-28-38

ГАЙДАМАХА Віталій Володимирович

52-28-38

Відділ фінансового забезпечення

ПАЛАМАР Любов Петрівна

52-25-80

КОГУТ Лариса Володимирівна

52-30-85

ПЕТРОВСЬКА Віра Григорівна

52-30-85

ЛИТВИН Олександра Зіновіївна

52-05-03

НЕЧИПОРУК Тетяна Володимирівна

52-05-03

ГОЛОВКО Олександра Миронівна52-06-29

Сектор господарського забезпечення

ДУДА Олександр Петрович

52-20-29

ДУБИК Василь Степанович

52-20-29

БОЙКО Петро Миколайович

52-20-29

ГНЕЦЬКО Василь Михайлович

52-20-29

МАРЧАК Роман Іванович52-07-88
БУТЕНКО Володимир Федорович52-91-11 
Категорія: Органи влади | Переглядів: 13711 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.4/5
Всього коментарів: 0
avatar