Головна » 2014 » Вересень » 13 » Українські класики без медалей в шостий день чемпіонату світу, фінальні пари змагань в Ташкенті
13 Сентября 2014 22.04.16

За збірну України боролися: Денис Дем'янков (66), Олександр Шишман (80), Олександр Чернецький (130).

Денис Дем'янков в стартовій сутичці вагової категорії до 66кг здолав австрійського борця Бенедикта Паффера (7: 4). В 1/8 фіналу українець не зумів нічого вдіяти в боротьбі з грузином Ревазом лакхов (0: 4). З несподіваних результатів в цій вазі, відзначимо ранній виліт чинного чемпіона Європи росіянина Адама Кураков. Адам на стадії 1/8 фіналу поступився угорцю Томашу Лорінца (2: 6).

Олександр Шишман у ваговій категорії до 80кг в першому раунді впевнено розібрався з чехом Павелом Паводой (9: 0). В 1/8 фіналу українець програв борцю з Польщі Тадеушу Михалику (0: 4).

Олександр Чернецький в суперважкій вазі програв стартову сутичку борцю з Ірану Бехрама Мендізадеху. Українець поступився мінімально, (1: 2) загальний підсумок боротьби. Відзначимо, також повернення на ковер с длинным ворсом триразового чемпіона світу з вільної боротьби росіянина Біляла Махова. Билял з цього року вирішив спробувати свої сили в боротьбі класичним стилем. На нинішньому чемпіонаті Махов програв у півфіналі кубинцеві Міжаіну Лопесу (0: 1). І боротиметься за бронзову медаль.