Головна » 2014 » Травень » 28 » Сиктивкарський «Нова генерація» зазнала другої поразки в серії за третє місце суперліги
28 Травень 2014 21.54.33

Новосибірський «Сибіряк » у другому домашньому матчі обіграв Сиктивкарський команду з рахунком 5:4.

Нагадаємо , перша гра серії відбулася 27 травня в Новосибірську. Тоді господарі розгромили «Нову генерацію » з рахунком 9:4 .

Господарі відкрили рахунок у матчі на другій хвилині після удару бразильця Дарлана . Гості стали випускати на художественный паркет п'ятого польового гравця і відновили рівність на восьмій хвилині , коли м'яч влетів у ворота від гравця « Сибіряка ». Відразу після цього бразилець Умберто знову вивів новосибирцев вперед. Пізніше в одній з атак « Сибіряка » м'яч після удару відлетів від штанги і торкнувся руки Павла Соколова. Суддя призначив пенальті , який на 10 -й хвилині реалізував Умберто . Сиктивкарци продовжили грати з воротарем - гонялой і змогли знову зрівняти рахунок. Двічі на 18 -й і 19 -й хвилинах відзначився португалець Коко .

У другій половині зустрічі господарі вийшли вперед на 35 -й хвилині , коли після розіграшу кутового удару м'яч влучив у Сергія Чуйкова і залетів у ворота Сиктивкарський команди. На 43-й хвилині гравець « Сибіряка » Сергій Покотила забив гол після введення м'яча з ауту . «Нова генерація» на останніх секундах матчу відіграла один м'яч. Хет- трик на рахунку Коко .

Третій матч серії , що триває до трьох перемог , відбудеться 31 травня в Сиктивкарі.
Нагадаємо , «Нова генерація » вийшла з восьмого місця в плей- офф , де в чвертьфіналі впоралася з чинним чемпіоном - підмосковним «Динамо». Серія йшла до трьох перемог. У першому матчі Сиктивкарський команда програла з рахунком 9:3 , другий матч виграла в основний час - 4:9 , третій - у додатковий - 6:4 , а четвертий - у серії пенальті.

У півфіналі «Нова генерація » тричі програла команді « Газпром- Югра» і вибула з гонки за чемпіонство.
У минулому сезоні Сиктивкарський команда вперше вийшла в плей- офф , але програла команді « Газпром- Югра» три матчі і не пройшла до півфіналу.

Категорія: Спорт | Переглядів: 784 | Додав: pqpq | Рейтинг: 0.0/0