Головна » 2014 » Серпень » 8 » Показовa спокута
08 Серпень 2014 00.10.37

Показовa спокута

Солігорський «Шахтар», в останні роки отримав чорну мітку, мабуть, самого невдачливого нашого клубу на європейській арені, нарешті зміг виграти і пройти в наступний раунд. Та як! Двічі здолавши північноірландський «Деррі Сіті» і забивши йому при цьому у повторній грі рівно стільки, скільки в п'яти останніх матчах внутрішнього чемпіонату в сумі. «У минулі роки в єврокубках постійно не щастило. Але зараз прорвало. Сьогоднішній футбол дуже відрізнявся від того, що я бачу в чемпіонаті Білорусі. Все дійсно дуже сподобалося! Клас! »Іван Шевчик, сьомий рік хворіє за солегорський« Шахтар », чекав на виході з роздягальні, мабуть, кращого гравця матчу Сергія БАЛАНОВИЧА, щоб взяти у нього автограф. Не поспішали розходитися і багато інших вболівальники, кожен з яких вважав своїм обов'язком особисто подякувати футболістів. Солігорськ, втомлений від постійних вильотів на ранніх стадіях, дочекався того, що його команда зняла єврокубкове прокляття. Пропустивши дурний і якийсь дуже невластивий для себе м'яч вже на шостій хвилині, «Шахтар» змусив трибуни (а був майже аншлаг - 3.600 вболівальників) «зашелестіти» про моторошному єврокубковому синдромі. Сліпуче сонце весь перший тайм змушувало глядачів нарікати на проектувальників стадіону «Будівельник» і, щоб захиститися від прямих сонячних променів, брати під козирок. Деякі гострі на язик вболівальники в кращих традиціях вболівання радили арбітру з Боснії та Герцеговини продати свисток і купить очки ... Але скоро весь негатив розтанув. «Шахтар» не тільки відігрався, а й упевнено вийшов вперед. Сонце зайшло. Суддівство, якщо йому і малося що пред'являти, відійшло далеко на другий план ... Це був день «Шахтаря», і він дійсно в повній відповідності з однією з речівок свого фан-сектора «вийшов і вбив!». При цьому не можна сказати, що «Деррі Сіті» - слабак, якого можна було брати голими руками. Перед матчем деякі північноірландські футболісти, подібно герою Леоніда Куравльова з фільму «Афоня», остудилися у фонтані. І ця витівка, можливо, комусь могла навіяти думки: мовляв, після домашньої поразки вони приїхали до «Шахтарю» без нічого і без особливих претензій на продовження боротьби в Лізі Європи. Як би не так! Незважаючи на те що в підсумку на електронне табло «Будівельника» одночасно не вміщалися всі автори голів, «Деррі Сіті» показав себе бойовитої і колючим командою. Довів, що здатний не тільки в фонтани пірнати, але і на футбольному полі в хорошому сенсі цього слова може побитися. Інша справа, що на «Шахтар», ймовірно, за всі невдачі минулих років, позавчора зійшло натхнення і зупинити його просто не представлялося можливим. Шість журналістів, кілька десятків уболівальників, футболісти і тренери з Північної Ірландії свого щастя на стадіоні «Будівельник» побудувати не змогли і покидали його сумно похнюпивши голови. Солігорськ ж, открічать, відгулявши і відсвяткувавши, засипав в цю ніч з благодушній посмішкою на обличчі ... Будь-яка, навіть сама неприємна серія, коли-небудь закінчується. Слова Сергій Боровський, головний тренер солігорського «Шахтаря»: - Ми нарешті перервали цю невдачливий серію в єврокубках і вийшли в наступний тур. Спочатку нервозність витала в повітрі, звідси швидкий перший гол. Явна помилка. Після відповідного м'яча команда стала приходити в себе. Ми знали характер суперника і те, що він вміє грати. Я задоволений, що ми перевершили північноірландців. Чи можна сказати, що ця перемога - як спокутування колишніх єврокубкових гріхів «Шахтаря»? Ну народжували довго - ось народили. І нічого - ніби нормальний дитина вийшов. Володимир Журавель, головний тренер мінського «Динамо»: - В перші хвилин 15 - 20 очікували тиску з боку господарів. Але ми його не побачили. Все-таки той графік, в якому грає МюПа, дуже складний, футболістам не вистачає свіжості. Нас така гра влаштовувала. Тим більше матч проходив в таку аномальну для Фінляндії спеку та ще на штучному полі. Видно було, що наші футболісти деколи зазнавали труднощів при роботі з м'ячем. Були певні побоювання, чи зможуть хлопці стовідсотково налаштуватися на матч. Але, думаю, вони виявилися безпідставними. Сергій Солодовников, головний тренер гродненського «Німану»: - Ми зобов'язані були їхати додому з іншим результатом, але, напевно, цей сезон потрібно перетерпіти. Сьогодні, незважаючи на рахунок, я побачив команду, яка контролювала всю гру, обидва тайми. Просто Європа не прощає секундної розслабленості і не прощає помилок. Перший гол - це просто трагедія, там напівмомент був. Ми багато атакували, цікаво, проте потрібно забивати і в обороні таких помилок не робити. Це для нас дуже хороший досвід ... Багато клубів білоруського чемпіонату з 4 - 5 років грають стабільно в єврокубках. Це інший рівень, інша організація, чудова атмосфера, змагання різних футбольних стилів ... Коли ти це проживеш і відчуєш, тобі хочеться це відчути знову. Тому я буду робити все можливе, щоб «Неман» знову потрапив до єврокубків.

Категорія: Спорт | Переглядів: 1538 | Додав: pqpq | Рейтинг: 0.0/0