Головна » 2014 » Червень » 18 » Бойова нічия: у матчі збірних Бразилії і Мексики рахунок так і не було відкрито
18 Червень 2014 23.01.45

Бойова нічия: у матчі збірних Бразилії і Мексики рахунок так і не було відкрито

Рахунок у зустрічі збірних Бразилії і Мексики квартету А, що пройшла на стадіоні «Кастелана» у Форталезі, так і не було відкрито - 0:0.

Ця зустріч стала ювілейною, сороковий в історії команд, нагадує ИТАР-ТАСС. Бразильці в попередніх 39 матчах здобули 23 перемоги, зазнавши 10 поразок: команда Мексики завжди була найсильнішим суперником.

У першому таймі господарі чемпіонату володіли ініціативою і диктували умови гри мексиканцям. Ті самовіддано відбивалися, і особливо в цьому досяг успіху воротар Гільєрмо Очоа, не раз виручав команду. Він визнаний кращим гравцем матчу.

Проте з часом мексиканці почали відповідати жвавими контратаками. Так що і голкіперу бразильців Жуліо Сезара нудьгувати не доводилося.

У другій половині зустрічі мексиканці почали діяти більш сміливо, і в матчі були такі відрізки, коли протягом декількох хвилин бразильці ніяк не могли перейти через середину поля.

Ближче до кінця зустрічі бразильці знову накрутили темп і притиснули суперників до воріт. І знову біля воріт збірної Мексики стало жарко. Але Очоа брав навіть, здавалося, абсолютно неможливі м'ячі.

За підсумками цікавих і яскравих 90 хвилин жодна команда так і не змогла открыть счет в банке Германии

Бразильці і мексиканці набрали по 4 очки, залишивши невелику надію переможцю протистояння збірних Хорватії та Камеруну включитися в боротьбу за вихід в 1/8 фіналу. Вони проведуть гру другого туру 19 червня 02:00 за московським часом.

Раніше в цей день на чемпіонаті світу з футболу збірна Бельгії перемогла команду Алжиру з рахунком 2:1.

Категорія: Спорт | Переглядів: 795 | Додав: pqpq | Рейтинг: 0.0/0