[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум "Журнал Тернополя" » Розваги та хобі » Музика » Важка музика (...суто (!))
Важка музика
HardmetalgirlДата: Середа, 27 Лютий 2008, 12.45.49 | Сообщение # 1
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline
я полюбляю слухати таку музику...чомусь ніхто такої теми не створив...тому я вирішила створити ...
...що ви слухаєте?чому той чи інший стиль? ваші думки на рахунок тяжкої музики...

YulliferДата: П'ятниця, 30 Січень 2009, 14.07.18 | Сообщение # 2
Рядовой
TO Hardmetalgirl
а что конкретно ты подразумеваешь под тяжелой музыкой? Что конкретно ты случаешь? Могу помочь с поисками музыки на любой вкус (в принципе даже поп, но только в крайних случаях wink

Life_is_a_lieДата: Понеділок, 01 Червень 2009, 17.52.10 | Сообщение # 3
Рядовой
йой, блін, то тре тут, а я доложив щось))не згадаю навіть що писав))гм..оскільки дописую своє у ції темі, я слухаю рок, метал, панк і все, що повязано із цими стилями, і прошу не писати, що слухаю поп-рок, бо написав і все, що повязано із цими стилями, є або поп, або рок, це зовсім не сумісні речі, от.. tongue слухаю таку музику тому, що іншу не виношу..шансон мене зарить саме більше, попса, реп, діскач, клубняк і та всяка інша шняга, просто не виношу..ще слухаю тому, що просто люблю, до кінця життя стиль міняти не збираюсь.. wink

Карниз-сервисДата: Субота, 01 Квітень 2017, 18.22.27 | Сообщение # 4
Рядовой
Мені подобається важкий рок, але не весь.

koubycrbq78Дата: Неділя, 30 Квітень 2017, 20.31.05 | Сообщение # 5
Рядовой
Привіт подобається  важка музика зокрема Within temtation,System of  a down,Metallica і т.д

Форум "Журнал Тернополя" » Розваги та хобі » Музика » Важка музика (...суто (!))
Страница 1 из 11
Поиск: